Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dodatkowe środki z rezerwy Ministra

Data publikacji: 2016-08-09, Data modyfikacji: 2017-02-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi pozyskał dodatkowe środki z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na:   1) aktywizację zawodową  bezrobotnych od 30 do 50 roku życia  będących jednocześnie: osobami długotrwale bezrobotnymi lub bezrobotnymi korzystającymi ze świadczeń z pomocy społecznej lub bezrobotnymi posiadającymi co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia lub bezrobotnymi z niepełnosprawnościami.   Pozyskane środki w kwocie 184.000 zł,  przeznaczone zostaną na:  - refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy - jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej   Programem objętych zostanie 8 osób bezrobotnych2) aktywizację zawodową bezrobotnych w ramach programu regionalnego. Programem regionalnym objęci zostaną bezrobotni od 30 do 50 roku życia, w szczególności: kobiety, osoby długotrwale bezrobotne oraz osoby bez wykształcenia średniego.Środki w kwocie 300.000 zł przeznaczone zostaną na aktywizację bezrobotnych w formie: staży, prac interwencyjnych, refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy oraz jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.   Programem objętych zostanie 30 osób bezrobotnych   Zapraszamy przedsiębiorców do współpracy.     Szczegółowe informacje u doradców klienta.   Wnioski wraz z załącznikami dostępne są na stronie internetowej www.pup.tuchola.pl/dla pracodawców i przedsiębiorców/dokumenty do pobrania.

Pełna treść wiadomości na: http://pup.tuchola.pl/wydarzenie/241/dodatkowe-srodki-z-rezerwy-ministra
pup.tuchola.pl, Źródło artykułu: pup.tuchola.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tucholski

  Powiat tucholski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim (północna część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Tuchola. Należy do niego 6 gmin: Tuchola Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice oraz jedno miasto – Tuchola. Na obszarze 1075 km² mieszka tu 47 tys. osób. Powoduje to, że pod względem powierzchni powiat jest siódmy, a pod względem liczby ludności szesnasty wśród 23 powiatów Kujaw i Pomorza.

  Powiat Tucholski bezsprzecznie zalicza się do najatrakcyjniejszych miejsc pod kątem walorów turystycznych na całym Pomorzu. Początkowo leniwie rozlewająca się Brda zwana „Królową Borów Tucholskich”, dalej przybiera charakter górskiego potoku. Jeziora dostarczają amatorom kąpieli ochłody w słoneczne dni, pola do popisu kajakarzom i żeglarzom, a wędkarzom bogactwa ryb. W powiecie warto odwiedzić rezerwaty przyrody i wybrać się na piesze, rowerowe i wodne wycieczki, korzystając ze szlaków.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola