Belka
Niedziela, 24 Marca 2019   imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja o naborze wniosków

Data publikacji: 2016-07-13, Data modyfikacji: 2017-02-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Przypominamy, że przyjmujemy wnioski o realizację staży i prac interwencyjnych. Staże i prace interwencyjne  finansowane będą ze środków Funduszu Pracy przeznaczonych na aktywizację osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia, należących do jednej z poniższych kategorii bezrobotnych:- długotrwale;- powyżej 50 roku życia;- korzystających ze świadczeń z pomocy społecznej;- bezrobotnych posiadający co najmniej jedno dziecko do 6 roku życia lub co najmniej jedno dziecko niepełnosprawne do 18 roku życia;- bezrobotnych niepełnosprawnych  Staże - umowy na zorganizowanie stażu zawierane będą na okres 4 miesięcy, po zakończeniu stażu należy zagwarantować zatrudnienie osoby bezrobotnej na okres minimum 3 miesięcy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Pełna treść wiadomości na: http://pup.tuchola.pl/wydarzenie/236/informacja-o-naborze-wnioskow
pup.tuchola.pl, Źródło artykułu: pup.tuchola.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tucholski

  Powiat tucholski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim (północna część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Tuchola. Należy do niego 6 gmin: Tuchola Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice oraz jedno miasto – Tuchola. Na obszarze 1075 km² mieszka tu 47 tys. osób. Powoduje to, że pod względem powierzchni powiat jest siódmy, a pod względem liczby ludności szesnasty wśród 23 powiatów Kujaw i Pomorza.

  Powiat Tucholski bezsprzecznie zalicza się do najatrakcyjniejszych miejsc pod kątem walorów turystycznych na całym Pomorzu. Początkowo leniwie rozlewająca się Brda zwana „Królową Borów Tucholskich”, dalej przybiera charakter górskiego potoku. Jeziora dostarczają amatorom kąpieli ochłody w słoneczne dni, pola do popisu kajakarzom i żeglarzom, a wędkarzom bogactwa ryb. W powiecie warto odwiedzić rezerwaty przyrody i wybrać się na piesze, rowerowe i wodne wycieczki, korzystając ze szlaków.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola