Belka
Piątek, 22 Marca 2019   imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nabór wniosków od pracodawców o finansowanie kształcenia ustawicznego w ramach KFS

Data publikacji: 2015-01-08, Data modyfikacji: 2015-01-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi informuje, że przyznany został limit środków na 2015 r. w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców w wieku 45 lat i więcej. W związku z powyższym tut. Urząd Pracy ogłasza nabór wniosków od pracodawców o przyznanie środków z KFS na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego. Wnioski rozpatrywane będą według kolejności ich wpływu do wyczerpania przyznanego limitu środków. Niezbędne informacje i wzór wniosku można uzyskać na niniejszej stronie internetowej w zakładce „Dla pracodawców i przedsiębiorców” – "Formy wsparcia" - „Krajowy Fundusz Szkoleniowy” lub osobiście w siedzibie Urzędu, pokój 204, II piętro.   Pracownik do kontaktu: Witold Obarzanek – specjalista ds. rozwoju zawodowego, tel. 525590805.

Pełna treść wiadomości na: http://pup.tuchola.pl/wydarzenie/106/nabor-wnioskow-od-pracodawcow-o-finansowanie-ksztalcenia-ustawicznego-w-ramach-kfs
pup.tuchola.pl, Źródło artykułu: pup.tuchola.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tucholski

  Powiat tucholski - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim (północna część), a stolicą i siedzibą jego władz jest Tuchola. Należy do niego 6 gmin: Tuchola Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice oraz jedno miasto – Tuchola. Na obszarze 1075 km² mieszka tu 47 tys. osób. Powoduje to, że pod względem powierzchni powiat jest siódmy, a pod względem liczby ludności szesnasty wśród 23 powiatów Kujaw i Pomorza.

  Powiat Tucholski bezsprzecznie zalicza się do najatrakcyjniejszych miejsc pod kątem walorów turystycznych na całym Pomorzu. Początkowo leniwie rozlewająca się Brda zwana „Królową Borów Tucholskich”, dalej przybiera charakter górskiego potoku. Jeziora dostarczają amatorom kąpieli ochłody w słoneczne dni, pola do popisu kajakarzom i żeglarzom, a wędkarzom bogactwa ryb. W powiecie warto odwiedzić rezerwaty przyrody i wybrać się na piesze, rowerowe i wodne wycieczki, korzystając ze szlaków.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola